SCENARIUSZ:

ASTRA TEMIDA

CENA:

520ZŁ/2-4 OS.

DODATKOWE INFORMACJE:

AURORA VENIT: CZĘŚĆ I

A jednak tu dotarliście…

Jest rok 2038. Świat pozostaje zakuty w kajdany Chromium, technologicznej multikorporacji – hegemona kontrolującego ludzkie życie w każdym calu. Nie istnieje przypadkowa myśl. Każdy gest, oddech, czy uderzenie serca jest rejestrowane i wykorzystywane przeciwko jednostce. Infrastruktura Chromium pełni rolę wyroczni.

Nie jest jednak idealna. W cyfrowym świecie rządzonym przez korporacje istnieją „duchy”. Jednostki, które wyłamują się spod autokratycznej kontroli. Wiadomo o nich tyle, co nic, a jednak działania prowadzone przez tajemnicze zrzeszenie odbijają się szerokim echem wśród pragnącego wolności społeczeństwa. Stanowią iskrę gasnącej nadziei. 

Komórka technologicznej rebelii, identyfikująca się jako “Astra Temida”, weszła w posiadanie pirackiego systemu Chromium i tokenów pozwalających na w pełni ukryte działanie. Ukrywająca się w opuszczonym drewnianym domu na skraju lasu grupa analogowych łowców szykuje przewrót, który wstrząśnie fundamentami technokratycznego świata.

Świt nadchodzi, a Wy będziecie jego częścią…

DO ZAREZERWOWANIA ROZGRYWKI NIEZBĘDNY JEST "CHROMIUM•TOKEN™".

JEŚLI JESTEŚ W JEGO POSIADANIU - UŻYJ W PROCESIE REZERWACJI.

chromium-gy

UWAGA: KAŻDY TOKEN WAŻNY JEST 2 MIESIĄCE OD MOMENTU WYDANIA.

Jeśli interesuje Cię inny termin – powiadom nas o tym.

astratemida-logotyp-white

OTWARCIE BOOKINGU: 06.2024

*ROZGRYWKA WYŁĄCZNIE DLA GRUP, KTÓRE ROZEGRAŁY CO NAJMNIEJ DWA SCENARIUSZE QUITZONE.

TOKENY WYDAWANE SĄ JEDNORAZOWO, W WERSJI FIZYCZNEJ, PO UPRZEDNIEJ POZYTYWNEJ WERYFIKACJI.

at-sign

Świat ludzi duchów...

Stworzony z największą dbałością o najmniejszy szczegóły. Od specjalnie wykonanej scenografii i rekwizytów, staranie dobranego oświetlenia, po rodzaj muzyki i gamę zapachów potęgujących doznania. To miejsce wyjątkowo fabularne.

W trakcie dwóch godzin wejdziecie w przyszłość, do świata “duchów”, które nie istnieją w zaproponowanym przez wielkie korporacje cyfrowym świecie. Te 120 minut pozwoli Wam odwiedzić świat Sergieja – byłego komandosa Sił Zbrojnych Ukrainy, niezawodnej złotej rączki i logistyka, Artema – nieocenionego zwiadowcy i speca infiltracji z przeszłością, o której niewiele wiadomo, Reno – człowieka od zadań specjalnych, skazanego na 350 lat więzienia, do którego nigdy nie dotarł i Arsonii Hunt – serca organizacji.

Astra Temida skrywa przed Wami więcej niż się spodziewacie. Droga, którą będziecie musieli pokonać zaprowadzi Was do „Centrum”. Odbędziecie podróż, podczas której staniecie się uczestnikami jednego z najważniejszych zleceń Astra Temidy. Napotkacie tu szereg do granic realistycznych przedmiotów i niespodziewanych rozwiązań. Analogowy świat po brzegi wypchany technologią…

Wybierz dogodną dla siebie formę kontaktu
i odezwij się do nas!
Zrobimy wszystko, aby rozwiać Twoje wątpliwości!

+48-503-385-390
+48-609-599-957

kontakt@quitzone.pl

QUITZONE
UL. ŁOKIETKA 5
95-080 TUSZYN

PRZYGODA, KTÓRA POCHŁANIA BEZ RESZTY!

Chcesz dowiedzieć się więcej i poznać szczegóły przebiegu oraz formuły rozgrywki? Zajrzyj do naszego działu – FAQ, w którym przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania. Całość podzieliliśmy na pięć działów i ubraliśmy w słowa tak, aby wszystko było jasne i klarowne. A przede wszystkim – przyjemne do czytania!

I. PYTANIA OGÓLNE

II. REZERWACJE

III. SKLEP INTERNETOWY

IV. ROZGRYWKI

V. PODCZAS GRY

PRZEJDŹ DO FAQ

Pragniemy poinformować, że nasza strona wykorzystuje Cookies. Jeśli tylko chcesz, możesz je wyłączyć w ustawieniach swojej przeglądarki.