SCENARIUSZ:

OSADA

CENA:

420ZŁ/2-4 OS.

DODATKOWE INFORMACJE:

PANAMA

O wiosce El Llano słyszeli nieliczni. Rzadka, lecz urzekająca zabudowa w okolicach rzeki Chepo. Kolejna udaremniona próba przerzutu rekordowej ilości metamfetaminy przez granicę kolumbijską była zorganizowana właśnie tutaj. W odniesieniu do ilości przechwytywanych rocznie nielegalnych substancji, te kilkaset worków z białym kryształem nie robi wrażenia na kolumbijskich celnikach. Jednak pod starannie zapakowanym towarem odkrywają prawdziwy problem. Mrożący krew w żyłach proceder zaczyna przybierać na sile.

Miasto portowe Colón, okolice Kanału Panamskiego.
Tymczasowe biuro DEA, oddziału działającego na terenie Republiki. W jednym z jej pomieszczeń w trybie pilnym zwołano zebranie. Zza ściany dobiega rytmiczne dudnienie, od którego drzwi otwierają się niemalże samoistnie. W gęstym dymie palonych papierosów rysuje się sylwetka Głównego Administratora Agencji – Xaviera Hernandeza Jamesa.

– Mamy kłopoty… i to poważne. Agentka Raquel Davis odpowiedzialna za rozpoznanie pod operację „Osada” kontynuowała obserwację wioski nieopodal El Llano. Około pięćdziesięciu godzin temu informator doniósł, że udało jej się nawiązać kontakt operacyjny z tamtejszym hodowcą i handlarzem ryb, o kryptonimie „Papa”. To ostatnia wiadomość od Davis.

Mamy 24 godziny nim będę musiał przekazać raport o zaginięciu Raquel “wyżej”. Dokładną lokalizację wioski znacie. Wiecie co robić, ruszajcie.

UWAGA! KOLEJNOŚĆ ROZGRYWANIA SCENARIUSZY SERII "EL CARTEL" JEST DOWOLNA.

ZAREZERWUJ ROZGRYWKĘ

Wybierz dogodny termin i wyrusz w miejsce, z którego mało kto wrócił…

Loading...

Panamskie wyzwanie...

“El Cartel: Osada” to dwugodzinna podróż do miejsca kompletnie surrealistycznego – położonej nad zbiornikiem wodnym, panamskiej wioski, która pochłania do granic realistyczną rzeczywistością Ameryki Południowej i jej najmroczniejszych stron… Te 120 minut pozwala na dobre zanurzyć się w misji, której celem jest odnaleźć i ewakuować Raquel Davis. Staniecie się częścią jednostki specjalnej DEA, której zadaniem będzie zmierzyć się z wyjątkowo okrutnym procederem, w wyjątkowo bezlitosnym świecie. Tu narkobiznes, to tylko zabawa…

Misja obejmuje dwa tysiące metrów kwadratowych terenu, podzielonego na pięć lokacji, które zmuszą Was do pokonywania postawionych zadań, przemieszczania się i rozwiązywania problemów, które rzadko spowite będą przyjazną atmosferą. Tu będziecie musieli poradzić sobie sami, a im więcej chęci współpracy – tym większa szansa na przetrwanie.

“Osada” to rozgrywka zewnętrzna. W całości odbywająca się w terenie, który zachwyci Was misternie wykonaną scenografią, dziesiątkami ręcznie wykonanych rekwizytów, czy wreszcie specjalnie dobraną ścieżką dźwiękową. Poruszać się będziecie krętymi ścieżkami, pomostami i kładkami, a każda z nich doprowadzi Was do miejsca, w którym Wasze serca zaczną bić mocniej. To przygoda pisana przez duże “P”. Intrygująca, mroczna, a momentami… przerażająca.

Wybierz dogodną dla siebie formę kontaktu
i odezwij się do nas!
Zrobimy wszystko, aby rozwiać Twoje wątpliwości!

+48-503-385-390
+48-609-599-957

kontakt@quitzone.pl

QUITZONE
UL. PILSKA 2
93-467 ŁÓDŹ

PRZYGODA, KTÓRA POCHŁANIA BEZ RESZTY!

Chcesz dowiedzieć się więcej i poznać szczegóły przebiegu oraz formuły rozgrywki? Zajrzyj do naszego działu – FAQ, w którym przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania. Całość podzieliliśmy na pięć działów i ubraliśmy w słowa tak, aby wszystko było jasne i klarowne. A przede wszystkim – przyjemne do czytania!

I. PYTANIA OGÓLNE

II. REZERWACJE

III. SKLEP INTERNETOWY

IV. ROZGRYWKI

V. PODCZAS GRY

PRZEJDŹ DO FAQ

ZOBACZ INNE ROZGRYWKI:

Pragniemy poinformować, że nasza strona wykorzystuje Cookies. Jeśli tylko chcesz, możesz je wyłączyć w ustawieniach swojej przeglądarki.