CARTEL

Pod koniec XX wieku kartele narkotykowe weszły w fazę rozkwitu. Korupcja, zastraszenia, porwania i morderstwa dodawały im sił. Trwała brutalna wojna o wpływy i kokainę. Na ulicach wybuchały bomby, spokojną wieczorną ciszę przerywały szybkie serie opróżniających się magazynków – zamaskowani sicarios na motocyklach wykonywali wyroki. W kolumbijskiej dżungli rósł system kokainowych laboratoriów – siła napędowa karteli i kręgosłup całego narkobiznesu. Gdy co roku do USA przemycano trzysta tysięcy ton kokainy o wartości 25 miliardów dolarów, rynek zaczynał się nasycać. Aby podtrzymać zatrważająco dynamiczny rozwój karteli, baroni narkotykowi rozpoczęli wyścig po nowe trofeum…

Tymczasem…

W dusznej i małej salce w Medelin, w której stłoczyli się agenci DEA, jedną ze ścian zajmuje wielki ekran wyświetlający obraz z oddalonego o prawie 3700km Arlington. W pomieszczeniu na końcu stołu widać atletyczną sylwetkę mężczyzny siedzącego w starannie wyprasowanym garniturze, na tle loga agencji. Od dłuższego czasu omawia on bieżące sprawy, aż w końcu zwraca się w Waszą stronę.

– Na zakończenie chciałbym powitać Oddział Specjalny, który niedawno został powołany do walki z narkobiznesem na granicy z Panamą. Sprawa jest pilna. Wczoraj wieczorem  na rynku głównym w Cali został porwany ceniony amerykański chemik – Thomas Smith. Zgodnie z wiedzą naszych informatorów został on przewieziony do jednego z laboratoriów w dżungli przy granicy kolumbijskiej, gdzie trwają zaawansowane prace nad nowym narkotykiem. Trwa walka z czasem, rząd USA musi przejąć formułę oraz zapobiec pierwszemu transportowi tego środka na swoje terytorium. Zbierajcie się, pozostałe informacje otrzymacie na miejscu…

Przed Wami szereg różnorodnych zadań i zagadek. Chęć dobrej zabawy, umiejętność pracy w grupie, spostrzegawczość, spryt, a może potrzeba zaczerpnięcia świeżego powietrza w gronie Przyjaciół w niecodziennym otoczeniu? Wszystkie ręce na pokład!

Na bezpieczne ukończenie misji otrzymujecie 120 minut. Nie tak łatwo przechytrzyć bojówki kartelu i niezauważonym poruszać się po ich terenie.

Waszym zadaniem jest eksploracja około 1600m2 otwartego terenu, będącego pod wypływem jednego z karteli. Wasza droga będzie prowadzić przez kolumbijską granicę, dżunglę oraz zabudowania należące do kartelu. A także… Odkryjecie sami to, co odkryte jeszcze nie zostało.

Rozgrywka charakteryzuje się swoistym klimatem zarówno w dzień, jak i po zmroku. Sam schemat gry oraz zagadki nie ulegają zmianie. Niemniej jednak Oddziały Specjalne startujące po zmroku muszą liczyć się z naturalnymi utrudnieniami w przebiegu misji – nie wszystko co za dnia widoczne, pozostaje równie jasne po zmroku.

Oddział specjalny składający się z agentów w liczbie do czterech osób to podstawa misji. Nie jest tajemnicą, że część oddziałów potrzebuje specjalnego wsparcia w postaci dodatkowych specjalistów z zakresu działań taktycznych. O tym, czy będzie Wam potrzebne wsparcie zadecydujcie sami!

Informacje dodatkowe:

  1600m2(!) obszaru gry!

  Rozgrywka w pełni na świeżym powietrzu

  Poziom trudności:  Średniozaawansowany

  Możliwość gry w języku angielskim

  Możliwy dojazd komunikacją miejską (62, 63, 77)

  Darmowy parking dla klientów

  Gra nieodpowiednia dla osób z klaustrofobią

  Gra nieodpowiednia dla kobiet w zaawansowanej ciąży

  Gra nieodpowiednia dla osób z arachno-/entomofobią

Gotowy na Przygodę?

Zarezerwuj rozgrywkę!

Loading...

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami!

QUITZONE “CARTEL”
ul. Pilska 2
93-467 Łódź

+48 609-599-957
+48 503-385-390
+48 509-513-210

kontakt@quitzone.pl
m.me/quitzone.lodz