OPIS

Meksyk, okolice głównego portu lotniczego. Od lat wiadomo, że narkobiznes to interes na skalę światową, a handel narkotykami to tylko wierzchołek góry lodowej. Polityka i żądza władzy od dawna stawała się domeną karteli. Jedną z potężniejszych grup wiodących prym w całym interesie jest ta o jakże bajkowym brzmieniu „Los Piratas”, zarządzana przez byłego komandosa – Gustavo „El Pirato” Nazzara.

To człowiek potężny i wszechmogący, nie gustujący w luksusach i wielkich willach. Słynący z bezwzględności, agresji i toksycznej miłości do kultury amerykańskiej – kraju który uznał za największego wroga. El Pirato znany jest z wyjątkowo wyrafinowanych sposobów szmuglerki, porwań i egzekucji. Przemyt kokainy? Od faszerowania opon samochodowych po maczanie ubrań w kokainowych kąpielach. Grupa, którą dowodzi to specjaliści w morderstwach, porwaniach i konspiracji. Budują tymczasowe bazy, które po wykonaniu zleconego zadania znikają razem z nimi. W mgnieniu oka.

Informator z Veracruz donosi, że w ostatnim czasie Pirat zapadł się pod ziemię, co mogłoby sugerować przestój w interesie. Jednak w okolicy lotniska zaobserwowano wzmożoną aktywność i mobilizację – po zmroku słychać silniki helikopterów i transporterów opancerzonych. Jedno jest pewne, Gustavo  Nazzara nie planuje przejść na emeryturę. (…) Zakładamy, że jest na etapie finalizacji wyjątkowo ważnego zlecenia. Waszym zadaniem jest przedostać się do bazy, dowiedzieć, co jest obiektem transportu i możliwie szybko go zablokować!

DODATKOWE INFORMACJE

Dodatkowe informacje:
3200m² obszaru gry!
Rozgrywka w pełni zewnętrzna
Darmowy parking dla klientów
Płatność gotówką

Rozgrywka nieodpowiednia dla:
Kobiet w zaawansowanej ciąży
Graczy z epilepsją
Graczy z klaustrofobią
Graczy z arachno/entomofobią

GALERIA SCENARIUSZA

Zarezerwuj rozgrywkę!

…i stawcie czoła wyzwaniu, które na długo pozostanie w Waszej pamięci!

Loading...

Voucher QUITZONE “Transport”

QUITZONE “Transport” to zabawa dla wszystkich, dlaczego więc nie zaprosić, do wspaniałej przygody, ukochanej osoby lub przyjaciela!? Voucher na tę rozgrywkę to prezent dla każdego! Wielbiciel i fan pokoi zagadek będzie zachwycony! Początkujący? Jeszcze bardziej! Warto, aby obdarowana osoba miała już za sobą scenariusz “El Cartel”, jednak nie jest to żadnym wymogiem, ponieważ mimo fabularnego powiązania, kolejność rozgrywek pozostaje dowolna.

Jakość wykonania oraz elegancja tego vouchera niczym nie różni się od pozostałych pozycji. To wspaniały prezent dla osób wielbiących smak przygody, wyzwań i zabawy na świeżym powietrzu. Nie oprze się mu również osoba o najwyższych wymaganiach estetycznych!

Obejmuje grę dla grup: 2-4 graczy
Termin ważności: 6 miesięcy od daty zakupu.

320,00 

Przed Wami prawdziwe wyzwanie...

Ruszając w pościg za poszukiwanym na całym świecie Nazzarą napotkacie niejedno zadanie do wykonania. Misja ta odbywa się terenie mieszanym. Będziecie poruszać się zarówno po obszarze zalesionym, leżącym na skraju dżungli, ale i równiny nie pozostaną poza Waszym kręgiem zainteresowań.

Choć lokalizację bazy “El Piratos” dostaniecie na tacy, to bezpośrednie dostanie się do niej nie jest łatwe. Z informacji, które posiadamy – droga do niej wiedzie przez “Galerię Pirata” – miejsce mrożące krew w żyłach. Samo dotarcie do zaplecza “interesu” nie będzie jazdą bez trzymanki, ale wydostanie się z niego? To zupełnie inna bajka. Będziecie musieli wyostrzyć zmysły i postawić na współpracę. Podczas misji do odkrycia stanie przed Wami warsztat, “pralnia” oraz pomieszczenie, które bandyta Alvaro nazywa “stadionem”. Czy na tym poprzestaniecie? Wykluczone.

Ciąg dalszy wyprawy będzie tym, co tygryski lubią najbardziej. Zmilitaryzowana jednostka – polowe centrum dowodzenia całym procederem. To właśnie tam zegar odliczający czas misji zacznie bić coraz szybciej. Umiejętności obsługi nadajników komunikacji naziemnej, kartografii oraz rozpoznania będą nieocenione. Na końcu czeka to, czego się najbardziej obawiamy. A jak mówią.. najciemniej jest pod latarnią. Transport nie może dotrzeć do celu. Wasza w tym głowa, aby nawet do niego nie wyruszył…

Wybierz dogodną dla siebie formę kontaktu
i odezwij się do nas!
Zrobimy wszystko, aby rozwiać Twoje wątpliwości!

+48-503-385-390
+48-609-599-957
+48-509-513-210

kontakt@quitzone.pl

QUITZONE
UL. PILSKA 2
93-467 ŁÓDŹ

PRZYGODA, KTÓRA POCHŁANIA BEZ RESZTY!

error: Zawartość jest chroniona!