EL CARTEL

CZAS ROZGRYWKI: 120 MINUT

LICZBA GRACZY: 2-6

CENA: 360-420ZŁ

TRANSPORT

CZAS ROZGRYWKI: 120 MINUT

LICZBA GRACZY: 2-6

CENA: 360-420ZŁ

OSADA

CZAS ROZGRYWKI: 120 MINUT

LICZBA GRACZY: 2-6

CENA: 400-480ZŁ

DO 18 OSÓB JEDNOCZEŚNIE.

Aby wyświetlić szczegóły poszczególnych scenariuszy, poznać ich fabułę, opis oraz pozostałe informacje dotyczące rozgrywki - przejdź do wybranej podstrony, klikając wybraną nazwę.

DLACZEGO QZ?

Integracja w QUITZONE, to jeden z najlepszych pomysłów! Dlaczego? Bo rozgrywki “escape-terenowe”, które dla Was tworzymy są tym, co pozwala grupie przyjaciół – znajomych z pracy, rozerwać się we wspólnym gronie, z dala od biurka i obowiązków.

To, co dla Was przygotowaliśmy pozwoli zespołom zacieśnić więzy współpracy, wypracować komunikację i kreować proces twórczy. A wszystko w jednym, wspólnym celu. Tym razem w śmiechu i zabawie, z nutką zdrowej rywalizacji.

QUITZONE to rozgrywki na otwartej przestrzeni – specjalnie stworzone “światy”, do których wchodząc zapominacie o… świecie. Świeże powietrze, kreatywne myślenie, małe wyzwania zręcznościowe – tak to powinno wyglądać.

Do zobaczenia!

• TRZY SCENARIUSZE
• DO 18 OSÓB JEDNOCZEŚNIE
• 3x120 MINUT WYZWAŃ
• PONAD 7000M² TERENU MISJI
• AKTYWNOŚĆ NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

✓ KREOWANIE PROCESÓW TWÓRCZYCH
✓ ROZWIJANIE WSPÓŁPRACY
✓ TRENING KOMUNIKACJI
✓ ZARZĄDZANIE CZASEM I ZADANIAMI
✓ ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW
✓ ZDROWA RYWALIZACJA

Wychodząc na przeciw organizacji integracji firmowych lub po prostu – wyjść większą zorganizowaną grupą, przygotowaliśmy poniższy formularz, który w paru krokach pozwoli wysłać do nas informację o potrzebie przygotowania oferty skrojonej bezpośrednio pod Państwa.

Podziałem grupy na scenariusze, dostosowaniem godzin startu do obowiązującego bookingu i finalnym dokonaniem rezerwacji terminów, zajmiemy się my.

W razie pytań, służymy pomocą:

+48 503-385-390

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Planowana liczba: 7 graczy
ⓘ Powyżej 24 graczy, rozgrywki odbywają się w dwóch (lub więcej) turach.
Zgoda na przetwarzanie danych:
Pragniemy poinformować, że nasza strona wykorzystuje Cookies. Jeśli tylko chcesz, możesz je wyłączyć w ustawieniach swojej przeglądarki.