SCENARIUSZ:

ASTRA TEMIDA

CENA:

290ZŁ/2-4 OS.

360ZŁ/2-4 OS.

PROMOCJA "ASTRA TEMIDA -20%" OBEJMUJE W TERMINIE 01.12-31.12.2022 ROKU. PROMOCJA NIE ŁĄCZY SIĘ Z INNYMI PROMOCJAMI ORAZ BONAMI RABATOWYMI.

DODATKOWE INFORMACJE:

WSTĘP

Każdy z nas coś posiada. Tak samo, jak zawsze ktoś posiada coś, czego my nie posiadamy. Wówczas, nawet podświadomie, zaczynamy tego czegoś bardzo chcieć. Wszechobecny konsumpcjonizm. Zaspokajający potrzeby pierwotne, do których zaliczamy pożądanie władzy, prestiżu i dominacji. W najwyższych sferach prowadzący do demoralizacji i postępowania niegodnego człowieka. Krzywdzący uczciwych i gloryfikujący oszustów – jeszcze ludzi, czy może już potworów uważających się za współczesnych bogów? 

Dekady temu zostało zasiane ziarno. Wystarczył jeden człowiek – syn bezdusznego myśliwego. Tadeusz Hunt, poza granice życia nie znoszący krzywdy tych najsłabszych – mieszkańców lasów. Jedni uważali, że jego działalność to miejscowa legenda, inni zaś potwierdzali jej prawdziwość. Odszedł po cichu i w tajemnicy, na rękach swojej ukochanej córki. Odszedł w poczuciu wykonanego zadania, choć wiedział jak długa droga pozostała mu do wierzchołka góry lodowej.

Prawda jest taka, że był legendą. Był też człowiekiem, który wzbudzał podziw tych, o których bano się myśleć. Duchów aktywnych po zmierzchu, specjalistów wywiadu i najemników niegodzących się na kaprysy najpotężniejszych, posiadających ludzi za zabawki. Tak zrodziło się coś, co dzisiaj „nie istnieje”, abyśmy mogli nie bać się o pojutrze… 

ZAREZERWUJ ROZGRYWKĘ!

Wyrusz z przyjaciółmi w miejsce, które na długo pozostanie w Waszej pamięci!

Loading...

Miejsce magiczne, jak żadne inne.

Astra Temida, to gra stworzona z największą dbałością o najmniejszy szczegóły. Od specjalnie wykonanej scenografii, staranie dobranego oświetlenia, po rodzaj muzyki i gamę zapachów potęgujących immersję. To najnowsza gra QUITZONE, która pozwoliła nam opracować szereg autorskich rozwiązań i wdrożyć je w jeden wielki graf rozgrywki. A wszystko zamknięte w niepozornym drewnianym domu na skraju lasu…

Podczas dwóch godzin zegarowych zabierzemy Was w przyszłość, do świata ludzi duchów, którzy nie istnieją w cyfrowym świecie, zaproponowanym przez wielkie korporacje. Tylko w nim polują. Te 120 minut pozwoli Wam odwiedzić świat Sergieja – byłego komandosa Sił Zbrojnych Ukrainy, niezawodnej złotej rączki i logistyka, Artema – nieocenionego zwiadowcy i speca infiltracji z przeszłością, o której niewiele wiadomo, Reno – człowieka od zadań specjalnych, skazanego na 350 lat więzienia, do którego nigdy nie dotarł i Arsonii Hunt – serca organizacji.

Astra Temida skrywa przed Wami więcej niż jesteście sobie w stanie wyobrazić. Droga przez garaż i salon zaprowadzi Was do „Centrum”. Odbędziecie podróż podczas której staniecie się uczestnikami jednego z największych zadań Astra Temidy. Napotkacie tu szereg do granic realistycznych przedmiotów i niespodziewanych rozwiązań. Analogowy świat po brzegi wypchany technologią. A czym jest „Centrum”? Miejscem, w którym wejdziecie do przyszłości… 

Świt nadchodzi.

RECENZJE I OPINIE

Wybierz dogodną dla siebie formę kontaktu
i odezwij się do nas!
Zrobimy wszystko, aby rozwiać Twoje wątpliwości!

+48-503-385-390
+48-609-599-957

kontakt@quitzone.pl

QUITZONE
UL. ŁOKIETKA 5
95-080 TUSZYN

PRZYGODA, KTÓRA POCHŁANIA BEZ RESZTY!

Chcesz dowiedzieć się więcej i poznać szczegóły przebiegu oraz formuły rozgrywki? Zajrzyj do naszego działu – FAQ, w którym przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania. Całość podzieliliśmy na pięć działów i ubraliśmy w słowa tak, aby wszystko było jasne i klarowne. A przede wszystkim – przyjemne do czytania!

I. PYTANIA OGÓLNE

II. REZERWACJE

III. SKLEP INTERNETOWY

IV. ROZGRYWKI

V. PODCZAS GRY

PRZEJDŹ DO FAQ