GOTOWI NA WYZWANIE?

WYBIERZ SCENARIUSZ:

WIĘCEJ ROZGRYWEK

QUITZONE.

PRZYGODA, KTÓRA POCHŁANIA BEZ RESZTY!

QUITZONE to rozgrywki bazujące na formule popularnych pokoi zagadek, z małym ‘ale’. To gry na świeżym powietrzu, w których nikt Was nigdzie nie zamknie, ale postawi przed Wami masę zagadek i zadań do wykonania.

Na darmo szukać tu ładnie pomalowanych ścian, czy pięknego zapachu w korytarzu. Quitzone, to przygoda możliwie jak najbardziej prawdziwa. Surowa, pełna realistycznych przedmiotów, czy lokalizacji. To przygoda, która pochłania bez reszty – świat, który na długo pozostanie w Waszej pamięci.

Bez względu na to, czy wybierzecie kolumbijską dżunglę – siedzibę południowoamerykańskiego kartelu, czy meksykańską sawannę będącą kryjówką groźnej organizacji terrorystycznej. Waszym zadaniem będzie odkrycie wszystkich tajemnic, do których droga jest długa, kręta i pełna łamigłówek, połączonych z zadaniami wymagającymi pomysłowości i zręczności!

Każda z rozgrywek to 120 minut, wypełnionej po brzegi zagadkami misji, podczas której będziecie musieli działać w grupie lub podzielić się zadaniami tak, aby dotrzeć do końca gry w wyznaczonym czasie. Oczywiście nad Waszymi zmaganiami będzie czuwał Mistrz lub Mistrzyni gry, która będzie do Waszej dyspozycji przez cały okres Waszych zmagań.

QUITZONE to świetna zabawa dla escape-room’owych amatorów i wyjadaczy, ale też dla osób chcących po prostu rozerwać się w aktywny sposób. Zresztą… Sami sprawdźcie! Zbierz ekipę i dajcie się porwać przygodzie, której nigdzie indziej nie doświadczycie!

Bon podarunkowy QUITZONE

Szukasz superpomysłu na prezent? Bon podarunkowy QUITZONE to świetny prezent dla osób kochających nowe doświadczenia i wspaniałe zaproszenie do wyruszenia na prawdziwą przygodę.

Każdy bon – karta podarunkowa, oprócz zadrukowanej części informacyjnej, to wykonany w całości ręcznie gadżet z barwionego w masie czarnego papieru z grawerowanym emblematem. Całość zamknięta jest w etui z ekologicznego papieru, z naniesionym laserowo logo “QUITZONE”. Wisienką na torcie jest holograficzna naklejka, zabezpieczająca przed niepożądanym dostępem do tajnego kodu aktywującego bon!

Termin ważności: 31.10.2024

100,00 250,00 

GOTOWI NA NIEPOWTARZALNE?

WEJDŹ DO ŚWIATA LUDZI DUCHÓW:

Nad czymś się zastanawiasz,
coś jest nie do końca zrozumiałe?
Chętnie odpowiemy na postawione pytanie!

QUITZONE
UL. PILSKA 2
93-467 ŁÓDŹ

PRZYGODA, KTÓRA POCHŁANIA BEZ RESZTY!

Pragniemy poinformować, że nasza strona wykorzystuje Cookies. Jeśli tylko chcesz, możesz je wyłączyć w ustawieniach swojej przeglądarki.